KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggplatta 12916549
nr 1291 6549
Väggplatta
Åke Lagerborg, Sverige. "Kommande ur". Trä och metall. Signerad, daterad 1978. Diameter: 16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:53:02
25/11 18:40:50
25/11 18:46:29